[Pobierz] Hangouts zaktualizowany – nadrabia zaległości względem iOS i zabiera scalanie rozmów

Aplikacje

google hangouts 11 aktualizacja pobierz wideo filmy

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Doświadczenie Google w zakresie komunikatorów jest zarazem ogromne jak i znikome. Amerykanie w swoim portfolio mają wiele tego typu propozycji, ale ich sens istnienia pozostawia wiele do życzenia. Mimo wszystko to Hangouts wydaje się tym najpopularniejszym i poniekąd najważniejszym komunikatorem.

 

Tak oto Google wydało Hangoutsa oznaczonego numerem 11. Zmieniły się dwie rzeczy. Zacznijmy od pozytywnej nowości, czyli wprowadzenia możliwości wysyłania filmów. Tak, wcześniej mogliśmy dzielić się jedynie zdjęciami, podczas gdy użytkownicy iOS od dłuższego czasu mogli wysyłać nagrania wideo poprzez Hangouts. W ramach rekompensaty, Google najprawdopodobniej nie wprowadziło ograniczenia w postaci maksymalnej długości filmu, która na urządzeniach od Apple wynosi 2 minuty. Dodatkowo nagrania uruchamiane są w zewnętrznym odtwarzaczu, co ma swoje plusy i minusy.

 

hangouts 11 google scalanie rozmow

 

Niemniej jednak Amerykanie postanowili także zabrać scalone wiadomości z Hangoutsa. Jeśli dobrze pamiętacie to ten program pozwalał na wysyłanie SMSów czy też rozmowy poprzez Google Voice. Dotychczas jeden kontakt to było jedno archiwum, a teraz wszystko zostanie rozdzielone na poszczególne rozmowy. Jak to Amerykanie tłumaczą na swojej stronie, ten zabieg ma pozytywnie wpłynąć na czytelność rozmów. Dodatkowym argumentem jest niechęć użytkowników do scalonych rozmów.

 

Zainteresowani nową wersją Hangoutsa mogą ją pobrać poprzez APK Mirror: Klik! Jednak wcześniej sprawdźcie czy odpowiednia aktualizacja nie pojawiła się w sklepie Play.

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x