gogle vr plus

Macie już swoje gogle VR? Jeśli jeszcze nie, a chcielibyście jak najszybciej wejść w świat wirtualnej rzeczywistości, wystarczy wybrać się do sklepu po nowy starter. Można powiedzieć, że gogle VR opanowują powoli rynek – zagościły już w McDonaldzie, a teraz dostępne są w ofercie operatora komórkowego w formie jakiej jeszcze nie było!

 

Plus wystartował z ciekawą akcją. Wprowadził on do swojej oferty limitowaną edycję starterów JA+ Internet Na Kartę z goglami VR. W cenie 15 złotych otrzymujemy pakiet 3 GB internetu oraz kartonowe gogle z instrukcją ich samodzielnego złożenia. Nasz telefon nie może być jednak większy niż 5 cali. 

 

gogle vr plus starter

 

 

Oferta sama w sobie również wydaje się być interesująca. Doładowując konto za minimum 20 złotych otrzymamy dodatkowe 12 GB transferu. Po doładowaniu za 100 złotych można dostać nawet 36 GB. Co więcej, konto po doładowaniu za 150 złotych otrzymuje rok ważności, a zatem może być to dobrą opcją dla tych, którzy szukają „zapasowego” internetu.

 

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.