Aktualizacja Pokemon Go już dostępna. Następne będą niesamowite – potwierdzone informacje i przecieki!

mm Adam Lulek Aplikacje 2016-07-13

Pokemon Go aktualizacja

 
Wielu z Was z pewnością nie ochłonęło jeszcze po premierze Pokemon Go i umila sobie wypady na spacery czy rower właśnie z tą aplikacją. Ciekaw jednak jestem, co będzie się działo za kilka tygodni lub miesięcy – czy Pokemon Go nam się po prostu nie znudzi? Wszystko zależy od firmy Niantic, która będzie czuwała nad aktualizacjami gry. Tak duży projekt, który osiągnął gigantycznym sukces, przynajmniej w teorii powinien być wspierany przed bardzo długi czas, aby użytkownicy nie zrezygnowali z jego użytkowania.
 
Według potwierdzonych informacji, pierwsza duża aktualizacja doda możliwość wymiany pokemonów między graczami! CEO Niantic John Hanke powiedział, że to podstawowy element gry. Pozwoli on na więcej interakcji między użytkownikami w prawdziwym świecie, co jest celem tytułu. Ponadto wskazana została możliwość wykorzystania aplikacji na urządzeniach typu Microsoft HoloLens lub nowej wersji Google Glass.
 
Dodatkowo, twórcy chcą ulepszyć PokeStops i PokeGyms. Według CEO Niantic, w tej chwili ich forma jest bardzo podstawowa, ale w przyszłości możemy oczekiwać ich zwiększonej funkcjonalności. W Pokemon Go ma się również pojawić tabela z wynikami najlepszych graczy!
 
Z niepotwierdzonych informacji, wiemy że w aktualizacjach spodziewa się zwiększenia ilości pokemonów. W tej chwili jest ich 151. Najbliższy update powinien zmienić tę liczbę na 250, a to oznacza, że zobaczymy tu drugą generację stworków. Co więcej, spekuluje się na temat walk pomiędzy graczami, ale to już niestety jedynie plotki, które mogą się sprawdzić lub nie. Twórcy gry nadal „eksplorują tryb multiplayer, to od graczy będzie zależał kształt tytułu”. Zatem można mieć nadzieję, że taka opcja się pojawi.
 
Pokemon Go update
 
Na koniec dodam, że niewielki update jest już dostępny dla użytkowników iOSa i Androida. Ułatwia on proces zakładania konta na tym systemie operacyjnym oraz poprawia błędy, a także zwiększa stabilność aplikacji!
 
UPDATE:
Plik APK pojawił się już w Internecie do pobrania dla użytkowników Androida! Póki co jest on dostępny na stronie apkpure lub apkmirror TUTAJ. Wersja pliku to 0.29.2.
 
źródło: the verge, własne, grafika: neurogadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x