google smartwatch pixel watch

Prostota i elegancja, czyli nadchodzące zegarki od Google nabierają rozmachu

Newsy

google nexus smartwatch android wear swordfish angelfish

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

O tym, że seria Nexus, ewentualnie Pixel, rozrośnie się o nowy rodzaj urządzeń już pisaliśmy. Google chce pokazać konkurencji jak powinien wyglądać smartwatch z prawdziwego zdarzenia, czyli inteligentny, który będzie ułatwiał życie, a nie irytował na każdym kroku.

 

Ujrzeć mamy aż dwie propozycje. Tradycyjnie pojawią się modele droższe, większe oraz tańsze, mniejsze i tym samym gorzej wyposażone. Jednak o tym już wspominaliśmy razem z informacją o zaimplementowaniu Google Assistant, które właśnie ma być tym czymś rewolucyjnym w inteligentnych zegarkach. Teraz Android Police uzupełnia dane, którymi niedawno się podzieliło ze światem, o rendery nadchodzących smartwatchy.

 

google nexus smartwatch android wear swordfish angelfish 2

 

Tak, urządzenia, które widzicie powyżej newsa to Swordfish oraz Angelfish. Czy są ładne? Według mnie tak, ale oczywiście to kwestia gustu. Niemniej jednak nie można odmówić im prostoty i elegancji. Nie krzyczą przepychem czy też rewolucyjnym wyglądem. Nie takie jest ich zadanie – to mają być funkcjonalne zegarki, a nie dzieła sztuki.

 

Zbierając wszystko w całość możemy być niemalże pewni, że Google jesienią przedstawi nie tylko nowe smartfony z serii Nexus, ale także smartwatche. Tym samym mam jedynie nadzieję, że nie zostaną one zamknięte w Stanach Zjednoczonych i pojawią się w Polsce, pomimo że Google Assistant jeszcze nie mówi w naszym języku.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x