HTC-10-7340

 

Niedawno recenzowany przez nas HTC 10 to bardzo ciekawa propozycja dla osób posiadających konkretne wymagania, co do smartfonów, ale jednak ogólnie patrząc to ten model nie zdobywa ogromnej popularności o czym świadczą fatalne wyniki sprzedaży. Jednak w drodze jest kolejny model, który może zlikwidować największe wady flagowej propozycji Tajwańczyków.

 

Nie po raz pierwszy to Evan Blass jest naszym źródłem informacji o nadchodzącym smartfonie od HTC. Tym razem jest to Desire 10, o którym wbrew pozorom dużo nie wiemy. Z pewnością będzie on w wielu aspektach odwoływał się do wspomnianego w pierwszym akapicie modelu. Wiele się mówi o zastosowaniu identycznego zestaw aparatu i jego osprzętu na tyle urządzenia, co jest oczywiście dużą zaletą. Kolejną informacją, którą zdradził Evan Blass to przybliżony termin premiery. Desire 10 najprawdopodobniej ujrzymy w trzecim kwartale bieżącego roku i nikogo nie powinien zdziwić fakt, że mogą to być targi IFA odbywające się we wrześniu. Pozostała specyfikacja nadchodzącego modelu z pewnością będzie słabsza od HTC 10 Lifestyle, ale czy ucierpi na tym także obudowa?

 

Wciąż przed Desire 10 stoi wiele znaków zapytania, a największy dotyczy ceny. W końcu to ona nam powie czy Tajwańczycy słusznie postępują wypuszczając tego smartfona czy też znowu będzie to ciekawa propozycja, ale zdecydowanie za droga.

 

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.