orange giga za gole promocja pakiet internetowy

 

Po jakże „emocjonującym”, finałowym meczu Euro 2016, Portugalia została mistrzem Starego Kontynentu, a my możemy się pocieszać tym, że przegraliśmy właśnie z tą drużyną. Niemniej jednak tym razem nie będziemy mówić o naszej drużynie, a o Orange, które postanowiło sprawić niespodziankę swoim konsumentom.

 

T-Mobile po meczach Polaków rozdawał dodatkowe gigabajty pakietu internetowego i w sumie użytkownicy różowej Sieci mogli zasilić swoje konto o ponad 15 GB. Jednak po odpadnięciu naszej drużyny z Euro 2016, akcja również podupadła. Teraz podobną akcję ogłosiło Orange, które oferuje aż 24 GB pakietu internetowego. Co należy zrobić, aby otrzymać tę nagrodę? Wystarczy wysłać SMSa o treści EURO na numer 277. W ciągu doby powinniście otrzymać informację zwrotną o aktywowaniu pakietu, który będzie ważny przez… 3 dni. Tak, macie 72 godziny, aby wykorzystać dodatkowe 24 GB, które są wykorzystywane w pierwszej kolejności, przed innymi pakietami. Pod tym względem wypadło lepiej T-Mobile, które dodatkowe gigabajty przyznawało na miesiąc.

 

Jednak jeśli jesteście zainteresowani promocją Orange to się spieszcie, gdyż ważna jest ona do 13 lipca. Szczegółowy regulamin akcji jak i dodatkowe informacje znajdziecie na stronie operatora: Klik!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.