Giga za gole, czyli Orange rozdaje 24 GB Internetu za finał Euro 2016!

Newsy

orange giga za gole promocja pakiet internetowy

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Po jakże „emocjonującym”, finałowym meczu Euro 2016, Portugalia została mistrzem Starego Kontynentu, a my możemy się pocieszać tym, że przegraliśmy właśnie z tą drużyną. Niemniej jednak tym razem nie będziemy mówić o naszej drużynie, a o Orange, które postanowiło sprawić niespodziankę swoim konsumentom.

 

T-Mobile po meczach Polaków rozdawał dodatkowe gigabajty pakietu internetowego i w sumie użytkownicy różowej Sieci mogli zasilić swoje konto o ponad 15 GB. Jednak po odpadnięciu naszej drużyny z Euro 2016, akcja również podupadła. Teraz podobną akcję ogłosiło Orange, które oferuje aż 24 GB pakietu internetowego. Co należy zrobić, aby otrzymać tę nagrodę? Wystarczy wysłać SMSa o treści EURO na numer 277. W ciągu doby powinniście otrzymać informację zwrotną o aktywowaniu pakietu, który będzie ważny przez… 3 dni. Tak, macie 72 godziny, aby wykorzystać dodatkowe 24 GB, które są wykorzystywane w pierwszej kolejności, przed innymi pakietami. Pod tym względem wypadło lepiej T-Mobile, które dodatkowe gigabajty przyznawało na miesiąc.

 

Jednak jeśli jesteście zainteresowani promocją Orange to się spieszcie, gdyż ważna jest ona do 13 lipca. Szczegółowy regulamin akcji jak i dodatkowe informacje znajdziecie na stronie operatora: Klik!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x