Giga za gole, czyli Orange rozdaje 24 GB Internetu za finał Euro 2016!

mm Łukasz Pająk Newsy 2016-07-11

orange giga za gole promocja pakiet internetowy

Po jakże „emocjonującym”, finałowym meczu Euro 2016, Portugalia została mistrzem Starego Kontynentu, a my możemy się pocieszać tym, że przegraliśmy właśnie z tą drużyną. Niemniej jednak tym razem nie będziemy mówić o naszej drużynie, a o Orange, które postanowiło sprawić niespodziankę swoim konsumentom.

T-Mobile po meczach Polaków rozdawał dodatkowe gigabajty pakietu internetowego i w sumie użytkownicy różowej Sieci mogli zasilić swoje konto o ponad 15 GB. Jednak po odpadnięciu naszej drużyny z Euro 2016, akcja również podupadła. Teraz podobną akcję ogłosiło Orange, które oferuje aż 24 GB pakietu internetowego. Co należy zrobić, aby otrzymać tę nagrodę? Wystarczy wysłać SMSa o treści EURO na numer 277. W ciągu doby powinniście otrzymać informację zwrotną o aktywowaniu pakietu, który będzie ważny przez… 3 dni. Tak, macie 72 godziny, aby wykorzystać dodatkowe 24 GB, które są wykorzystywane w pierwszej kolejności, przed innymi pakietami. Pod tym względem wypadło lepiej T-Mobile, które dodatkowe gigabajty przyznawało na miesiąc.

Jednak jeśli jesteście zainteresowani promocją Orange to się spieszcie, gdyż ważna jest ona do 13 lipca. Szczegółowy regulamin akcji jak i dodatkowe informacje znajdziecie na stronie operatora: Klik! • dominix1910

  idealnie, akurat sąsiad mi na 3dni neta wyłączy, telefon pod kompa i można jako tako działać 😉

 • assault

  Te zdanie mnie się nie podoba: „Teraz podobną akcję ogłosiło Orange, które oferuje aż 24 GB pakietu internetowego.” Autor sugeruje, że Orange dopiero teraz coś rozdaje, a nijak ma się to do spamowania na FB przez Orange o tych gigabajtach przez całe Euro.

  • Łukasz Pająk

   Wcześniej też 24 GB rozdawali?

   • H0Ly_bLaSt0R

    Nie śledziłem tego przez całe euro ale dali przynajmniej raz wcześniej 24 GB.

   • assault

    nie mówimy o ilości, tylko o samym fakcie rozdawania transfery danych