cyanogen c apps paczka aplikacji

 

Cyanogen swego czasu zapowiadał, że wyda swoje aplikacje, które będą w stanie bez problemu zastąpić propozycje Google. Bez zwątpienia firma chce się uwolnić od Amerykanów i kolejny krok w tym celu został postawiony poprzez wydanie paczki zawierającej autorskie aplikacje.

 

Poznajcie C-Apps. Co za programy Cyanogen postanowił zawrzeć w swojej pierwszej tego typu propozycji dla użytkowników ich modyfikowanego systemu? Możecie je ujrzeć na początkowej grafice, a więc tak oto do czynienia mamy z:

 

  • AudioFX – poprawa jakości dźwięku;
  • Theme Chooser & Theme Store – niezbędne dzisiaj motywy;
  • Dialer with Truecaller – „telefon” z możliwością blokowania numerów;
  • Gallery – tłumaczyć nie trzeba;
  • Cyanogen Account – zarządzaj swoim smartfonem z możliwością jego namierzenia, a także zdalnego wyczyszczenia.

 

Tak, to wszystko, ale z pewnością na tym firma nie poprzestanie. Paczka C-Apps dedykowana jest przede wszystkim użytkownikom CyanogenMod 13 (Android Marshmallow), ale także urządzenia z wersją 12.1 (Android 5.1.1 Lollipop) mogą skorzystać z najnowszej propozycji Cyanogen.

 

C-Apps możecie pobrać z następującego linku: Klik! Instalacja jest identyczna, co w przypadku GApps, czyli pobraną paczkę ZIP instalujemy poprzez modyfikowane recovery.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.