[Pobierz] Oto idealny launcher dla minimalistów i fanów wydajności

Aplikacje

asap launcher nakladka material design

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Czym przede wszystkich charakteryzuje się Material Design? Oczywiście swoją prostotą, do której Google już długi czas nas przyzwyczaja. Także deweloperzy doceniają tego typu wygląd, a więc co powiecie na launcher, który jest możliwie najbardziej minimalistyczny i zdecydowanie jednym z najszybszych?

 

Oto ASAP Launcher, z którym być może już się spotkaliście, ale z pewnością warto o nim wspomnieć. Czym się charakteryzuje  to już doskonale wiecie: minimalizmem. Mimo wszystko pozwala na zmianę paczek ikon czy też kolorystyki. Do jego zalet także należy prosta, ale i inteligentna lista aplikacji, która prezentuje najczęściej używane programy. Można by wiele zalet wymieniać, ale lepiej zobaczyć to na samych grafikach promocyjnych:

 

asap launcher nakladka material design 2 asap launcher nakladka material design 3 asap launcher nakladka material design 4 asap launcher nakladka material design 5 asap launcher nakladka material design 6

 

Mimo wszystko nie ma róży bez kolców. ASAP Launcher jest darmową aplikacją, ale z mikropłatnościami. Do tego dochodzi brak wsparcia dla naszego rodzimego języka, ale także nie uświadczycie folderów czy też… widżetów. Skąd taki ruch? Zapewne został on spowodowany dbałością o optymalizację.

 

Niemniej jednak zainteresowani mogą pobrać powyższą nakładkę ze sklepu Play: Klik! Większych wymagań ta propozycja nie ma i jedynie Wasze urządzenie musi korzystać z Androida Lollipop.

 

 

źródło: androidcommunity


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x