ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Cierpliwości – prawdopodobnie najlepsza aplikacja do filtrów zmierza także na Androida!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
prisma android ios instagram filtr google play store glowna

Kiedyś za największą i najodważniejszą komputerową edycję zdjęć uważało się ustawienie sepii lub skali szarości. Z czasem pojawiły się różne strony internetowe pozwalające przerabiać fotografie w sposób mniej lub bardziej artystyczny, a dzisiaj mamy Instagrama, który swoimi filtrami pozwolił na zdecydowanie więcej.

Jednak użytkownicy tego portalu społecznościowego szybko poznali wszystkie możliwości wbudowanych funkcji toteż nowości zaczęli szukać gdzie indziej. Możemy znaleźć od groma przeróżnych aplikacji, które sprawią, że nasze zdjęcia zdobędą więcej polubień i właśnie do takich należy Prisma, która na iOS zdobywa ogromną popularność – świat po prostu na jej punkcie oszalał. Jakie efekty daje ta aplikacja? Zobaczcie sami:

Oryginalne, prawda? Póki co tak, gdyż przerabianie zdjęć w stylu Picasso dostępne jest jedynie dla użytkowników urządzeń z Jabłuszkiem na obudowie, ale to ma się zmienić jeszcze w tym miesiącu.

prisma android ios instagram filtr google play store 4

Jak udało się dowiedzieć portalowi TheNextWeb, Prisma pojawi się także na Androidzie. Oczywiście już teraz w Sklepie Play możecie znaleźć różnego rodzaju podróbki, ale oceny użytkowników mówią same za siebie:

prisma google play kopie podrobki

Aplikacja, którą zainstalujecie obecnie tylko na smartfonach i tabletach z iOS na pokładzie, jest dostępna za darmo i zapewne nie inaczej będzie w przypadku Androida. Jak już Prisma zawita do sklepu Play to z pewnością Was o tym poinformujemy.

Sprawdź najnowsze wpisy