Pokemon GoKilka dni temu zadebiutowało w Google Play długo oczekiwane Pokemon Go. Niestety tytuł ten trafił póki co drogą oficjalną jedynie na kilka rynków. Pozostali użytkownicy mogą ściągnąć grę poprzez plik apk. Jak to zrobić? Możecie o tym przeczytać w naszym poradniku TUTAJ.

 

Szał na Pokemon Go ogarnął cały świat. Ludzie w różnym wieku ruszyli polować na stworki. Tytuł ten zachęca leniwe osoby do wyjścia na zewnątrz i spacerowania, a także minimalnej aktywności fizycznej. Niestety gra zdążyła przynieść już negatywne skutki o czym pisałem TUTAJ W Internecie można znaleźć już wiele anegdot i historii związanych z Pokemon Go.

 

Wydział transportu w Waszyngtonie wydał ostrzeżenie dotyczące łapania pokemonów podczas prowadzenia auta. Na forach internetowych można znaleźć informacje dotyczące obrażeń odniesionych przez użytkowników podczas zabawy z aplikacją, ale to nie koniec dziwnych opowieści.

 

Shayla Wiggins – 19-latka z Riverton – znalazła ciało mężczyzny unoszące się na powierzchni rzeki. Miało to miejsce w czasie, gdy dziewczyna próbowała złapać wodnego pokemona. Nastolatka oczywiście wezwała policję, która wyjaśnia sprawę. Ciekawe jakie jeszcze historie przyniesie nam Pokemon Go. Może w Polsce ktoś przypadkiem dzięki grze znajdzie… złoty pociąg?

 

 

źródło: the verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.