Pierwsza część wideo recenzji HTC Desire

Newsy

Jak pewnie wiecie. W naszej redakcji od ponad 2 tygodni był HTC Desire oraz Motorola Milestone. Wcześniej nie zdradziliśmy żadnych szczegółów na temat tego pierwszego, dlatego czas najwyższy. Poniżej znajduje się pierwsza część naszej wideo recenzji. Znajdziecie tam unboxing (rozpakowywanie) oraz wygląd zewnętrzny. Wszystko oczywiście w najlepszej jakości Full HD oraz dubbingiem.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Film (oraz powyższe zdjęcia) to owoc współpracy ekipy Android.com.pl oraz HDProStudio.pl
Oglądnij koniecznie! (Aby był najlepszy efekt polecamy przejść na stronę filmu na YT, wybranie opcji Full HD oraz podłączenie głośników/słuchawek)

 

{youtube}xpj40D-CPoM{/youtube}

Już wkrótce kolejna część wideo recenzji. Wszystkie te filmy będą uzupełnione i podsumowane w pełnej recenzji HTC Desire która ukaże się już niedługo na łamach naszego portalu.
Odwiedzajcie nas codziennie!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x