Jak pewnie wiecie. W naszej redakcji od ponad 2 tygodni był HTC Desire oraz Motorola Milestone. Wcześniej nie zdradziliśmy żadnych szczegółów na temat tego pierwszego, dlatego czas najwyższy. Poniżej znajduje się pierwsza część naszej wideo recenzji. Znajdziecie tam unboxing (rozpakowywanie) oraz wygląd zewnętrzny. Wszystko oczywiście w najlepszej jakości Full HD oraz dubbingiem.Film (oraz powyższe zdjęcia) to owoc współpracy ekipy Android.com.pl oraz HDProStudio.pl
Oglądnij koniecznie! (Aby był najlepszy efekt polecamy przejść na stronę filmu na YT, wybranie opcji Full HD oraz podłączenie głośników/słuchawek)

 
Już wkrótce kolejna część wideo recenzji. Wszystkie te filmy będą uzupełnione i podsumowane w pełnej recenzji HTC Desire która ukaże się już niedługo na łamach naszego portalu.
Odwiedzajcie nas codziennie!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).