Pierwsza część wideo recenzji HTC Desire

Newsy

Jak pewnie wiecie. W naszej redakcji od ponad 2 tygodni był HTC Desire oraz Motorola Milestone. Wcześniej nie zdradziliśmy żadnych szczegółów na temat tego pierwszego, dlatego czas najwyższy. Poniżej znajduje się pierwsza część naszej wideo recenzji. Znajdziecie tam unboxing (rozpakowywanie) oraz wygląd zewnętrzny. Wszystko oczywiście w najlepszej jakości Full HD oraz dubbingiem.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Film (oraz powyższe zdjęcia) to owoc współpracy ekipy Android.com.pl oraz HDProStudio.pl
Oglądnij koniecznie! (Aby był najlepszy efekt polecamy przejść na stronę filmu na YT, wybranie opcji Full HD oraz podłączenie głośników/słuchawek)

 

{youtube}xpj40D-CPoM{/youtube}

Już wkrótce kolejna część wideo recenzji. Wszystkie te filmy będą uzupełnione i podsumowane w pełnej recenzji HTC Desire która ukaże się już niedługo na łamach naszego portalu.
Odwiedzajcie nas codziennie!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x