I po awarii w Orange. Użytkownicy tej sieci otrzymają internetową rekompensatę

Newsy

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wczoraj w całej Polsce miała miejsce awaria sieci Orange. Wielu użytkowników skarżyło się na całkowity brak dostępu do sieci lub brak możliwości korzystania z mobilnego internetu. To samo dotyczyło użytkowników nju mobile, którzy korzystają właśnie z nadajników Orange.

 

Operator postanowił zrekompensować problemy użytkowników, które całkowicie rozwiązano dopiero dziś o 2:00 w nocy i nie będzie naliczać przez najbliższy weekend (9 i 10 lipca) opłat za internet. Dane z pakietów internetowych nie będą się zużywać a całość będzie się odbywać automatycznie – bez żadnych kodów czy aktywacji. Brzmi to całkiem  uczciwie, a rekompensata dotyczy oczywiście także użytkowników nju mobile. Ostatnia tego typu awaria Orange miała miejsce w marcu zeszłego roku, miejmy nadzieję, że nie prędko się powtórzy.

 

Pełna treść informacji rzecznika Orange, Wojtka Jabczyńskiego:

 

Awarie zdarzają się każdemu operatorowi. Nie my pierwsi i ostatni. Wiemy, że niektórzy z Was mieli wczoraj przez kilka godzin kłopoty z rozmowami i dostępem do mobilnego netu. Dlatego chcemy Wam to zadośćuczynić i zdecydowaliśmy, że w najbliższą sobotę i niedzielę (9-10 lipca) będziecie mogli korzystać z mobilnego internetu w kraju całkowicie za darmo. Dotyczy to wszystkich klientów Orange i nju mobile, zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Jeśli korzystacie z pakietów, to transmisja danych z weekendu ich nie zmniejszy. Rozliczenia dokonamy automatycznie bez konieczności kontaktu z nami. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności, które mieliście w wyniku awarii.

 

źródło: blog.orange.pl

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x