titan quest hack and slash android google play

 

Diablo jest już grą kultową. Pod koniec roku będziemy obchodzić 20. urodziny tego tytułu, który zebrał wiele nagród toteż nie dziwne, że wielu wydawców również chciało mieć w swoim portfolio podobną propozycję. Tak też powstało Titan Quest, które podobnie jak oryginał zebrał wiele pozytywnych opinii.

 

Titan Quest mobile

 

Czym się różni tytułowa gra od Diablo? Przede wszystkim tym, że rozgrywka została osadzona w starożytnej Grecji i Egipcie. Wciąż mamy do czynienia z gatunkiem hack and slash i to nie byle jakim, bo Titan Quest w rankingu GRY Online zajęło wysokie, trzecie miejsce przegrywając jedynie z… Diablo i Diablo II. To mówi samo za siebie i fani tego typu tytułów powinni zainteresować się tą propozycją, gdyż w jej 10. rocznicę trafiła na Androida.

 

Titan Quest mobile

 

Mało tego, już zbiera bardzo dobre oceny – użytkownicy zachwalają optymalizację, polską wersję językową, ale przede wszystkim wierne odwzorowanie oryginału. Mimo wszystko nie jest to darmowa gra, gdyż zainteresowani muszą przygotować się na wydatek niecałych 38 złotych, a więc dokładnie tyle samo, co w przypadku odmiany na komputery osobiste.

 

Titan Quest mobile

 

Zainteresowani? W takim razie zajrzyjcie do sklepu Play: Klik! Jak możecie wyczytać w opisie gry, powyższa cena jest promocyjna więc zainteresowani powinni pospieszyć się z zakupem.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.