Galaxy Grand – kolejny tabletofon od Samsunga

Cezary Zapała Newsy 2012-11-21

O Samsungu możemy poczytać dzisiaj dość dużo, a to za sprawą licznych informacji związanych z kolejnymi urządzeniami, które są już wyprodukowane lub niedługo trafią na rynek. Tym razem do sieci trafiła wiadomość o kolejnym tabletofonie.

Galaxy Grand ma posiadać ekran o przekątnej 5 cali, który wyświetli obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Dodatkowo ma zostać wyposażony w czterordzeniowy procesor Exynos 4412 o częstotliwości 1.4 GHz, baterię o pojemności 2100 mAh, moduł WiFi, LTE i NFC. Urządzenia ma pracować pod kontrolą Jelly Bean 4.1.1.

Galaxy Grand wyceniono na 800 tysięcy wonów, czyli około 730 dolarów. Nie wiadomo czy urządzenie trafi na europejski rynek.

[zrodlo name=”AndroidAuthority” url=”http://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-grand-upcoming-galaxy-s3-galaxy-note-2-mutant-132158/”][/zrodlo]Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.x