O Samsungu możemy poczytać dzisiaj dość dużo, a to za sprawą licznych informacji związanych z kolejnymi urządzeniami, które są już wyprodukowane lub niedługo trafią na rynek. Tym razem do sieci trafiła wiadomość o kolejnym tabletofonie.

Galaxy Grand ma posiadać ekran o przekątnej 5 cali, który wyświetli obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Dodatkowo ma zostać wyposażony w czterordzeniowy procesor Exynos 4412 o częstotliwości 1.4 GHz, baterię o pojemności 2100 mAh, moduł WiFi, LTE i NFC. Urządzenia ma pracować pod kontrolą Jelly Bean 4.1.1.

Galaxy Grand wyceniono na 800 tysięcy wonów, czyli około 730 dolarów. Nie wiadomo czy urządzenie trafi na europejski rynek.

[zrodlo name=”AndroidAuthority” url=”http://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-grand-upcoming-galaxy-s3-galaxy-note-2-mutant-132158/”][/zrodlo]

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.