jumper

Jedni kochają wyścigi, drudzy lubują się w grach przygodowych, jeszcze inni wyczekują produkcji logicznych. A co z tytułami zręcznościowymi? Jeden z użytkowników naszego forum stworzył właśnie grę, która stawia na szybkie palce i bystre oko. Czy jest wciągająca? Sprawdźcie sami!

 

Jumper jest grą produkcji użytkownika Marurban. Dostępna jest w Sklepie Play zupełnie za darmo. Należy do gatunku zręcznościowego, napisana została w Unity, a jej największymi zaletami to prostota oraz uniwersalność. W Jumper możemy zagrać w każdym momencie, jest to tytuł niezobowiązujący. Rozgrywka polega na dotknięciu ekranu palcem w odpowiednim czasie, wzbijanie się tym samym piłeczką do góry, odkrywanie dalszych zakątków w celu pobicia najwyższych rekordów.

 

Jak już wspomniałem, Jumper dostępny jest za darmo. Jednak za drobną opłatą, w wysokości 2,99 zł jesteśmy w stanie pozbyć się reklam. Link do tematu na forum znajdziecie tutaj – możecie tam zostawić feedback autorowi.

 

Jumper ze Sklepu Play pobierzecie stądPochwalcie się swoimi wynikami!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.