oneplus 3 oxygen os 3.1.2 3.2.0 aktualizacja dzialanie fix

 

Przedwczoraj informowałem Was, że jedna z najgorętszych premier tego roku została zaktualizowana. OnePlus 3 po fali krytyki związanej z wyświetlaczem jak i zarządzaniem aplikacjami tkwiącymi w pamięci operacyjnej, otrzymał w końcu system rozwiązujący te problem jak i wiele innych.

 

Tym samym konsumenci mogą być pewni, że 6 GB RAM to nie tylko chwyt marketingowy, ale też możliwość uruchomienia wielu, dużych aplikacji w tle. Również wyświetlacz się zmienił, choć jak zaraz się przekonacie to nie wszystkim się akurat ta nowość spodobała. Tym samym do rzeczy. Jak wygląda porównanie OnePlus 3 z Oxygen OS 3.1.2 z Oxygen OS 3.2.0? Oto ono:

 

 

Wyraźnie poprawiono obsługę aplikacji w tle, ale – tak jak wspomniałem wcześniej – autor woli nie uruchamiać trybu sRGB mającego poprawiać kolory prezentowane przez wyświetlacz. Jest to zapewne kwestia gustu i dodatkowego ustawienia balansu poszczególnych kolorów w ustawieniach, więc także ten problem w pewnym stopniu został rozwiązany – dla każdego coś dobrego.

 

Nad czym teraz OnePlus powinien popracować? Według mnie nad rozwinięciem swojej zakładki Shelf, która w obecnej formie jest naprawdę uboga i nie do końca potrzebna. Mimo wszystko rośnie nam smartfon jak i firma, która jeszcze nie raz może zaskoczyć.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.