Ja już gram – Pokemon Go dostępne w Google Play!

Adam Lulek Aplikacje 06-07-2016

Pokemon Go 2

 
Od kilku miesięcy informowałem Was co jakiś czas o niesamowitym projekcie jakim jest Pokemon Go, ponieważ sam nie mogłem się doczekać tej gry. Przypomnę dla niezorientowanych w temacie, że Nintendo ogłosiło jakiś czas temu, iż pokemony trafią w końcu na urządzenia mobilne. Jest to całkowita zmiana podejścia firmy, która do tej pory skupiała się wyłącznie na wydawaniu produktów tylko na swoje konsole. Jednym z tytułów w jaki zagramy będzie wspominane przez nas niejednokrotnie Pokemon Go, które otrzymało wsparcie finansowe nawet od Google!
 
No i w końcu ten moment nastał! Od dziś ta wspaniała gra jest dostępna w Google Play. Możecie ją zobaczyć TUTAJ. Jest jednak pewien problem, sklep wskazuje, że apka nie jest dostępna w naszym kraju. Oficjalnie bowiem, została wydana w Australii, Nowej Zelandii i USA. Jednak dla niecierpliwych – da się to ograniczenie obejść. W Internecie można znaleźć kilka gotowych plików .apk bądź „downloaderów”, dzięki którym tytuł ten szybko znajdzie się na naszym smartfonie! Tak też zrobiłem i cieszę się z pierwszych stworków.
 
Dodam tylko, że plik waży 58 MB, aplikację pobrało już 50 tys. osób i otrzymała ona średnią ocen na poziomie 4,2. W pierwszej wersji programu mamy możliwość złapać ponad 100 Pokemonów. Później, wraz z aktualizacjami będzie ich znacznie więcej. Być może w przyszłości pojawią się także walki poza „gymami”.
 
źródło: własne, theverge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x