Jeżeli tak będzie wyglądał nowy Nexus od HTC, to ja podziękuję…

Newsy

Nexus 6p

 
Urządzenia z linii Nexus, sygnowane znakiem Google, są obiektami pożądania wśród fanów Androida. Cieszą się one niesłabnącym powodzeniem, ponieważ bardzo szybko otrzymują aktualizacje systemu. Do tej pory Samsung, LG, Motorola i Huawei produkowały smartfony dla Google. Jednak prawdopodobnie firma planuje to zmienić w przyszłości.
 
Od jakiegoś czasu spekulowało się w Internecie, że za następne Nexusy będzie odpowiedzialne HTC. Ich nazwy kodowe to rzekomo Sailfish (S1) i Marlin (M1). Mają one posiadać ekrany 5 i 5,5-calowe. Dzisiaj mamy jednak dla Was coś więcej. Spójrzcie tylko na obrazek. Prawdopodobnie prezentuje on wygląd linii smartfonów dla Google od HTC. Źródło z Android Police twierdzi, że odzwierciedla on prawdziwy design urządzenia.
 
HTC-Nexus-2016-leak-01
 
Przód telefonu jest „bardzo nexusowy” jednak według mnie wygląda też bardzo topornie i nienowocześnie. Z drugiej strony jeśli jego parametry będą odpowiednie, a za urządzenie zapłacimy niewygórowaną cenę, to znajdzie ono grono fanów. Bardziej ciekawi mnie co z urządzeniem dla Google od Huawei. Następca modelu 6P może być bardzo interesujący.
 
źródło: androidpolice

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x