Nexus 6p

 
Urządzenia z linii Nexus, sygnowane znakiem Google, są obiektami pożądania wśród fanów Androida. Cieszą się one niesłabnącym powodzeniem, ponieważ bardzo szybko otrzymują aktualizacje systemu. Do tej pory Samsung, LG, Motorola i Huawei produkowały smartfony dla Google. Jednak prawdopodobnie firma planuje to zmienić w przyszłości.
 
Od jakiegoś czasu spekulowało się w Internecie, że za następne Nexusy będzie odpowiedzialne HTC. Ich nazwy kodowe to rzekomo Sailfish (S1) i Marlin (M1). Mają one posiadać ekrany 5 i 5,5-calowe. Dzisiaj mamy jednak dla Was coś więcej. Spójrzcie tylko na obrazek. Prawdopodobnie prezentuje on wygląd linii smartfonów dla Google od HTC. Źródło z Android Police twierdzi, że odzwierciedla on prawdziwy design urządzenia.
 
HTC-Nexus-2016-leak-01
 
Przód telefonu jest „bardzo nexusowy” jednak według mnie wygląda też bardzo topornie i nienowocześnie. Z drugiej strony jeśli jego parametry będą odpowiednie, a za urządzenie zapłacimy niewygórowaną cenę, to znajdzie ono grono fanów. Bardziej ciekawi mnie co z urządzeniem dla Google od Huawei. Następca modelu 6P może być bardzo interesujący.
 
źródło: androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.