Jelly Bean 4.1.2 dla Galaxy Note II już niedługo

Newsy

W sieci pojawiły się pierwsze informacje związane z aktualizacją Samsunga Galaxy Note II do kolejnej wersji Jelly Bean oznaczonej numerem 4.1.2. Serwis SamMobile dotarł do najnowszej wersji oprogramowania, która została oznaczona jako XXDLJ2. Kompilacja ta pochodzi zatem z okolic października. Nieznana jest jednak lista zmian. Pierwsze doniesienia potwierdzają tylko obecność na pasku powiadomień ikony do włączenia/wyłączenia trybu multi-okien.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tak, więc wszyscy, którzy posiadają już Note’a II muszą się uzbroić w cierpliwość lub pobrać na własną odpowiedzialność opisywaną kompilację klikając >TUTAJ<.

[zrodlo name=”SamMobile” url=”http://www.sammobile.com/2012/11/20/android-4-1-2-for-galaxy-note-ii-leaked/”][/zrodlo]


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x