ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Otrzymuj informacje o ruchu drogowym z licencją Sygic Premium + Traffic na zawsze

Autor: Jacek Panakiewicz Kategoria: Sponsorowany
sygic-1

Nieważne, czy jedziesz na wakacje, czy tylko do pracy rano, czas zmarnowany w korku z pewnością nie polepszy Ci humoru. Na szczęście jest proste rozwiązanie tego odwiecznego problemu. Nie musisz już marnować swojego cennego czasu w korkach. Polegaj na najbardziej zaawansowanej nawigacji i przestań martwić się sytuacją na drodze. Nieważne, czy zdarzy się wypadek, czy na drodze będą prowadzone roboty — w łatwy sposób unikniesz wszystkich problemów. Potrzebujesz tylko dożywotniej licencji Sygic Premium + Traffic i połączenia z internetem, aby na zawsze zapomnieć o korkach na drodze.

Informacje o ruchu drogowym są bardzo ważne w nawigacji, ponieważ pozwalają obliczać lepsze trasy na podstawie bieżącej sytuacji. Sygic oferuje wyjątkową licencję Premium + Traffic dla Europy lub całego świata, dzięki której otrzymasz na bieżąco dokładne informacje TomTom HD Traffic.

Podczas jazdy cały czas wybierana jest najlepsza trasa na podstawie bieżących informacji o ruchu, które są aktualizowane co dwie minuty. Jeśli na drodze pojawią się jakiekolwiek utrudnienia, nawigacja automatycznie zaproponuje zmianę trasy na szybszą. Musisz tylko potwierdzić wybór nowej trasy, aby otrzymać dokładne głosowe wskazówki, jak pojechać możliwie najlepszą drogą. Instrukcje nawigacji są jasne i proste, więc nigdy nie przegapisz ani jednego zakrętu.

Teraz możesz mieć dożywotnią licencję Premium + Traffic w bardzo atrakcyjnej, letniej cenie. Wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznej i szybkiej nawigacji w jednym wspaniałym pakiecie.

sygic-2

Nawigacja GPS Sygic pomoże Ci oszczędzić czas i pieniądze dzięki informacjom o ograniczeniach prędkości i ostrzeżeniom o radarach. Dodatkowo otrzymasz wiele innych funkcji bezpieczeństwa, takich jak dynamiczny asystent pasa ruchu, który skieruje Cię na właściwy pas na skomplikowanych skrzyżowaniach. Innowacyjny wyświetlacz pokazuje instrukcje nawigacyjne na przedniej szybie samochodu. Funkcja Dashcam umożliwia nagrywanie trasy przejazdu. Ponadto otrzymasz trójwymiarowe mapy offline TomTom, które są regularnie aktualizowane za darmo. Dzięki temu zawsze będziesz mieć najnowsze mapy.

Zapłać raz i korzystaj już zawsze — bez dodatkowych kosztów i rocznych płatności. Skorzystaj z fantastycznej letniej wyprzedaży -65%. Ceny zaczynają się od 24,99 €.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Sygic.

Sprawdź najnowsze wpisy