CSR Racing 2 już dostępny dla wszystkich – rewelacyjne wyścigi z licencjonowanymi autami

Aplikacje

csr-racing-2-840x472

Lubicie wyścigi na Androidzie? Real Racing 3, Need for Speed, Apshalt… Produkcje, które nie tylko przyciągają świetnym gameplayem, ale również grafiką i rozwiązaniami pozwalającymi cieszyć się grą jeszcze długo po jej ukończeniu. Jeśli szukacie jakiegoś świeżego tytułu w tej kategorii, sprawdźcie koniecznie CSR2!

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

CSR Racing 2 w Sklepie Play znajduje się już od jakiegoś czasu, lecz dopiero teraz gra ta została udostępniona wszystkim. Za darmo. Oferuje ona rewelacyjną grafikę, licencjonowane samochody takie jak Ferrari, McLaren, Bugatti czy Lomborghini. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, w którym nie tylko będziemy się ścigać, ale również ulepszać nasz samochód, dostępny jest tryb wielu graczy, gdzie zmierzymy się z naszymi znajomymi, a nawet ludźmi z całego świata.

 

 

Po obejrzeniu powyższego traileru nie miałem wątpliwości, by chwycić za tę grę. Wam też radzę ją sprawdzić, bo takie tytuły nie trafiają się często. A ja, choć nie przepadam za smartfonową rozrywką, jestem mile zaskoczony.

 

POBIERZ CSR RACING 2


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x