[Pobierz] Sense Home 8 Beta dostępny dla urządzeń innych niż HTC

Aplikacje

HTC Sense 8

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Najwięksi producenci telefonów z Androidem tworzą zwykle własne nakładki na ten system. TouchWiz Samsunga czy EMUI od Huawei zbierają różne opinie. Jedni je kochają, inni nienawidzą. Jak jest z interfejsem od HTC? Opinię na ten temat pozostawiam wam.

 

Jeśli jednak darzysz sympatią ich nakładkę to mam aplikację dla Ciebie. Umożliwia ona zmianę domyślnego ekranu głównego w ten dostępny na telefonach tajwańskiego producenta. W wersji Sense Home 8 Beta umożliwia on wypróbowanie BlinkFeeda, skorzystanie z motywów, widżetów itd. Zmiany w stosunku do poprzedniej wersji obejmują poprawioną rozdzielczość i rozmiary ikon, prostsze instalowanie motywów. Pojawiły się także ikony i motywy z HTC 10.

 

HTC Sense 8

 

Ja osobiście wolę Nova Launcher, z którego na co dzień korzystam, ale jeśli nie boisz się eksperymentować lub po prostu chcesz zobaczyć jak wygląda domyślny ekran główny w telefonach HTC, to zachęcam do pobrania poniższej apki.

 

Pobierz z APKMirror

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x