ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Samsung Galaxy Note7 z dwoma wyświetlaczami i Smart Glow? Oto śmiała interpretacja plotek

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy note7 note 7 dwa wyswietlacze ekrany plotka

Jak dotychczasowo wygląda dla nas Samsung Galaxy Note7? Jak Galaxy S7, ale w napompowanej wersji ze skanerem tęczówek i stylusem S-Pen. Być może także złącze USB-C zawita, ale okazuje się, że Koreańczycy mogą być o wiele bardziej ambitni – wystarczy, że interpretacja jednego z YouTuberów okaże się trafna.

Na kanale G33k Diet pojawił się film, w którym autor przedstawia i wyjaśnia swoją tezę jakoby Galaxy Note7 miał mieć dwa, rozlane na krawędziach wyświetlacze. Jeden tradycyjny, a drugi umieszczony pod głównym aparatem, którego głównym zadaniem miałoby być przedstawianie powiadomień za pomocą technologii Always On Display, którą doskonale znamy z tegorocznej, flagowej propozycji Samsunga:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SxlMXItYW3A[/youtube]

Jak autor popiera swoją tezę? Chociażby analizując notkę promocyjną z napisem: „Nowa krawędź jest tuż za rogiem”. Okazuje się, że może nie chodzić o to, że zbliża się sam Galaxy Note7, ale jego dodatkowy wyświetlacz. Mało tego, być może ujrzymy także nową technologię Smart Glow, o której szerzej pisał Kamil w następującym tekście: Klik!

Brzmi interesująco? Oczywiście. Czy ta plotka ma szansę się urzeczywistnić? Według mnie nie, gdyż wczoraj Evan Blass przedstawił grafiki prasowe Galaxy Note7 i na żadnej z nich nie ujrzeliśmy powyższego rozwiązania. Mimo wszystko, czy tak zastosowane dwa wyświetlacze mają sens?

Sprawdź najnowsze wpisy