Kolejny smartfon z zakrzywionym ekranem potwierdzony

Newsy

UMi

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wygląda na to, że firma UMI właśnie potwierdziła, że w jej portfolio pojawi się smartfon z zakrzywionym ekranem. Jego prawdopodobna nazwa to UMI Super Edge – będzie to zmodyfikowana wersja UMI Super, który jest już dostępny na rynku.
 

Spodziewana data jego premiery to III kwartał 2016. Dowiedzieliśmy się też, że cena Super Edge będzie wynosić 250 dolarów. UMI Super Edge oprócz zakrzywionego ekranu, ma posiadać nowocześniejszy procesor od tego, który został zaimplementowany w standaradowym UMI Super (Helio P10).
 

Czy będzie to kolejna ciekawa propozycja z zakrzywionym ekranem? Więcej informacji powinno pojawić się już wkrótce, bądźcie z nami.
 

Źródło: gizchina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x