Samsung-Logo-Wordmark-RGB

 

Evan Blass praktycznie przed każdą prezentacją Samsunga raczy nas zdjęciami ich nadchodzących urządzeń. Zwykle jego przecieki się sprawdzają. Czy tak będzie i tym razem? Wszystko wskazuje na to, że poniżej mamy zdjęcia wszystkich wersji nadchodzącego Galaxy Note7. Tak, Note7. Nie Note 6. Samsung pomija jedną cyferkę oraz usuwa spację w nazewnictwie, żeby była spójna z nazwami smartfonów z serii S. Myślę, że koreańska firma chce również pokazać, że Note7 to nowe otwarcie w ich świecie phabletów. Brzmi logicznie? Nie przedłużając jednak, przejdźmy do renderów w całej okazałości.

 

CmUHtT5XgAA9qRu

 

Widzimy, że Samsung nie rezygnuje z nachodzących na boki wyświetlaczy. Note7 będzie najprawdopodobniej dostępny wyłącznie w takiej wersji. Na płaski wyświetlacz nie mamy co liczyć (przynajmniej na razie). Telefon jest niezwykle podobny do Samsunga Galaxy S7 edge i to nie powinno chyba nikogo dziwić. Na rynek wejdą 3 wersje kolorystyczne wyżej widocznych słuchawek – Black Onyx, Silver Titanium oraz Blue Coral. Najbardziej widoczna zmiana w stosunku do zeszłorocznego Note’a – bądź S7 – to nowy czujnik nad ekranem, który jest najpewniej skanerem tęczówki oka.

 

Note7 będzie posiadał 5,7-calowy wyświetlacz QHD, 64 gigabajtów pamięci wewnętrznej, możliwośc rozbudowy poprzez karty MicroSD, kamerę z tyłu 12 MPx i 5 MPx z przodu. Smartfon będzie także wodoodporny. Pogłoski mówią, że nowe urządzenie poznamy już za miesiąc.

 

A jak Wam się podoba flagowiec Samsunga, który poznamy oficjalnie już niebawem? Dajcie znać w komentarzach.

 

Źródło: Twitter

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl