Oto Samsung Galaxy Note 7 z każdej strony na renderach – czy jest co podziwiać?

Newsy

samsung galaxy note7 render wyglad design 3

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Obecnie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier na mobilnym rynku jest Samsung Galaxy Note 7. Wiemy już, że Samsung zmieni numerację, co ma stanowić jedynie zabieg marketingowy. Wiemy, że Koreańczycy wciąż chcą rozwijać swojego stylusa S Pen, ale jak tak właściwie ten smartfon ma wyglądać?

 

Samsung od premiery Galaxy S6 kontynuuje znany nam po dzisiaj design. Niemalże wszystkie smartfony z portfolio tego producenta to kalki właśnie tego flagowego modelu sprzed roku. W takim razie czy Galaxy Note 7 może inaczej się prezentować? Oczywiście, że nie, ale główną bazą siłą rzeczy będzie Galaxy S7. GSMArena postanowiła zaprezentować rendery tego urządzenia i oto one:

 

samsung galaxy note7 render wyglad design 4samsung galaxy note7 render wyglad design 2 samsung galaxy note7 render wyglad design

 

 

Gdyby nie charakterystyczne elementy i same proporcje poszczególnych złączy do obudowy to ciężko byłoby określić z jakim smartfonem mamy do czynienia. Jednak jest to Galaxy Note 7, bo pojawi się skaner tęczówek oraz gniazdo na wspomnianego już stylusa. Jednak w tym roku Samsung zdecydowanie więcej zmieni wewnątrz urządzenia, gdyż pojawić ma się albo Snapdragon 821 albo Exynos 8893, a więc dwa układy, które znamy jedynie z plotek. Siłą rzeczy pojawi się 6 GB pamięci operacyjnej, ale największymi zagadkami są informacje czy ujrzymy port podczerwieni oraz gniazdo USB-C.

 

Czy Galaxy Note 7 będzie lepszy od poprzednika? Z pewnością, bo tym razem Samsung nie ma zamiaru zrezygnować ze Starego Kontynentu toteż tak naprawdę my będziemy mogli porównywać ten model z Galaxy Note 4. Jednak jakie są Wasze odczucia, co do tej, nadchodzącej premiery?

 

 

źródło: GSMarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x