lg friends g5 asas

 

LG G5 to smartfon, który według mnie jest najbardziej innowacyjnym urządzeniem zaprezentowanym na tegorocznych targach MWC. Również podczas testów przypadł mi on do gustu, ale niestety wielkie zapowiedzi póki co zderzają się z szarą rzeczywistością. Cała otoczka „Przyjaciół” jest zamknięta sama w sobie i nie zapowiada się na zmianę tej sytuacji.

 

Na szczęście firma szybko reaguje. Pomimo dobrej sprzedaży początkowej, ostateczne wyniki nie są zadowalające. Stworzono nowe biuro, inaczej nazwano pewne stanowiska, a także zwolniono wiele osób. Szczegóły nie są zbytnio interesujące toteż przejdźmy do faktów. G5 to bardzo dobry telefon, ale jego najważniejsze zalety nie są rozwijane. Szeroki obiektyw jest świetny, ale lepszą jakość oferują tradycyjne aparaty. Moduły są dwa. Do tego są drogie i się nie zapowiada, aby coś w tej kwestii miało się zmienić. Inne akcesoria z rodziny „Przyjaciół” także nie zdobyły dużej popularności. To wszystko sprawia, że za rok najprawdopodobniej nie ujrzymy kontynuacji tego stylu.

 

W takim razie co LG powinno zrobić? To pytanie kieruje do Was. Według mnie Koreańczycy stracili wiele przez ilość i dostępność samych modułów. Miało być ich więcej. Co to za modularny smartfon, do którego dodamy elementy niekoniecznie potrzebne?

 

 

źródło: 9t05Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.