Huawei chwali się niesamowitym rekordem. Ponad 28 milionów sprzedanych smartfonów w pierwszym kwartale 2016!

Newsy

huawei

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Trudno znaleźć osobę, która nie słyszałaby o firmie Huawei, czy submarce Honor. Coraz większa popularność Chińczyków niesie za sobą wiele następstw, w tym to główne, czyli wzrost sprzedaży. Ostatnio po sieci krążyły plotki mówiące, że Huawei zrewiduje swoje prognozy na ten rok, i co ciekawe, były one całkowicie błędne.
 

Jak donoszą media, Chińczycy zanotowali rekordowy, bo aż 64% wzrost sprzedaży względem analogicznego okresu 2015 roku. Mowa tutaj o pierwszym kwartale 2016 roku, kiedy to Huawei sprzedało aż 28,3 milionów smartfonów.
 

Wydaje się więc, że narzucony na początku roku plan, zakładający sprzedaż 140 milionów smartfonów, wcale nie jest zagrożony. Huawei jest na najlepszej drodze do bicia kolejnych rekordów, o czym Was na bieżąco będziemy informować.
 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x