ZenUI-Launcher

Launcherów w Sklepie Play jest pod dostatkiem, choć króluje tylko jeden. Znaczna część użytkowników, jeśli decyduje się na tego typu aplikacje oczekuje niezawodnej szybkości, ładnego wyglądu oraz szerokich możliwości modyfikacji. Można jednak pokusić się o przetestowanie tworu jednego z producentów – Asusa. Prezentuje się okazale.

 

Asus ZenUI Launcher dostępny jest dla każdego urządzenia działającego na Androidzie 4.3 bądź wyżej. Na starcie oferuje dwa szablony. Jeden z nich na wzór iPhone bądź MIUI – aplikacje znajdują się bezpośrednio na pulpicie i nie istnieje coś takiego jak siatka aplikacji. Drugi ze stylów to tradycyjny launcher z app drawerem, który dla wielu użytkowników jest obowiązkowy.

 

 

Możliwości personalizacji w Asus ZenUI Launcher są satysfakcjonujące. Jak możecie zobaczyć na powyższym wideo znajdziemy tutaj obsługę gestami, funkcję live preview czy inteligentne zarządzanie pulpitami. Launcher jest dostępny za darmo! Warto zatem sprawdzić jego możliwości, gdyż może się okazać ciekawą alternatywą dla obecnego rozwiązania.

 

POBIERZ ASUS ZenUI LAUNCHER

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.