57595adde567b

W zeszłym tygodniu Łukasz przedstawił Wam specyfikację techniczną nadchodzącego Nexusa przygotowanego przez HTC – model Sailfish. Czas jednak poznać parametry drugiego urządzenia i zdecydować, który z nich bardziej trafia w nasze gusta. Już teraz zaryzykuję stwierdzenia, że te smartfony nie mają prawa zawieść.

 

Informacji dostarcza Android Police i są oni niemalże pewni swojego źródła. Nexus produkcji HTC o nazwie Marlin cechuje się 5,5-calowy ekran QHD (2560×1440 pikseli), Snapdragonem z linii 82x, 4 GB RAM oraz, co ciekawe, 32 bądź 128 GB pamięci wewnętrznej. Producent zdecydował się pominąć pośrednią wartość, wersja 64 GB prawdopodobnie nie trafi na rynek.

 

Model Marlin posiada również komplet aparatów 12/8 megapikseli, USB typu C, Bluetooth 4.2 oraz baterię o pojemności 3450 mAh – miejmy nadzieję, że z dobrą optymalizacją smartfon wytrzyma dzień intensywnej pracy.

 

Model Marlin jest bardzo podobny do Sailfish. Różnice są niewielkie i wybór rozstrzygać się będzie głównie na płaszczyźnie przekątnej ekranu. Jednak warto zauważyć, że zastosowany tutaj akumulator jest znacznie większy (3450 vs 2770 mAh), ale dopiero dokładniejsze testy powiedzą nam, jak znaczna jest różnica.

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.