Note-6-Edge-Header

 
Samsungi Galaxy S7 i S7 Edge okazały się sporym sukcesem, jednak nie są już tak „świeże” jak 3 miesiące temu. Czas zatem na kolejny flagowiec od Koreańczyków. Wiemy już, że zostanie on zaprezentowany 2 sierpnia i z pewnością trafi do Europy. Oczywiście mowa o popularnej serii Note, która zazwyczaj była prezentowana we wrześniu, a od dwóch lat w sierpniu.
 
Dzisiaj wyciekł przedni panel nowego flagowca. Na obrazku możecie go obejrzeć w porównaniu z frontem Galaxy S7 Edge. Wcześniej mogliście przeczytać na naszym portalu, że phablet będzie posiadał skaner tęczówki oka. Wygląda na to, iż te informacje są prawdziwe. Spójrzcie tylko na ilość otworów nad wyświetlaczem, z pewnością są to sensory, które będą szukały naszych oczu. Co więcej, zniknęło logo Samsunga z przedniego panelu. Dodatkowo mam wrażenie, że w porównaniu do Galaxy S7 Edge, otwór na skaner linii papilarnych wydaje się być większy.
 
Note 7 fron
 
Ponadto według różnych źródeł, ekran Note’a 7 ma mieć 5,7 lub 5,8 cali. W środku znajdzie się procesor Snapdragon 821 lub Exynos 8893, 6 GB, ulepszony aparat 12 MPx oraz bateria o pojemności między 3600 mAh, a 4000 mAh.
 

źródło: androidauthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.