samsung patent 3 w 1 smartwatch telefon tablet

 

Chciałoby się napisać, że dzisiejszy mobilny rynek jest nudny i mógłbym tak stwierdzić, gdyby nie LG G5 czy też Lenovo Moto Z, które mogą pochwalić się swoimi modułami. Jednak niewielu konsumentów tak naprawdę stać na tego typu nowość, a też sporo osób uważa takie rozwiązania za niepotrzebne.

 

Tak jak nie do końca rozumiem niektóre posunięcia Samsunga to jedno muszę Koreańczykom przyznać: ich patenty robią wrażenie. Teraz do tego zbioru dołącza kolejna propozycja, która być może ujrzy światło dzienne w przyszłym roku. Sporo się mówi, że lider mobilnego rynku chce zaprezentować nietuzinkowe urządzenie i oby ono bazowało na patencie, który możecie ujrzeć na początku newsa. O co chodzi? Mamy do czynienia z inteligentnym urządzeniem 3 w 1, na które składają się: zegarek, telefon i tablet.

 

 

W jaki sposób połączyć to wszystko? Wykorzystując rozciągliwe panele OLED. Tak, dzisiaj wydaje się to jeszcze nie do końca bliskie rzeczywistości, ale w końcu kiedyś trzeba zrobić ten zdecydowany krok naprzód.

 

Project Valley ma właśnie bazować na elastycznym wyświetlaczu. Tym samym wszelkie dopiski Edge przy tym rozwiązaniu będą wydawać się po prostu zapowiedzią czegoś wielkiego. Pod warunkiem, że w rzeczywistości będzie to tak samo interesujące jak teraz.

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.