ok google komendy polecenia google now

 

Google Now jest oceniany jako jeden z najlepszych asystentów głosowych. Walcząc z Siri od Apple, ustępuje jedynie podejściem do przedstawianych informacji. Mimo wszystko, propozycja dla użytkowników Androida wciąż się rozwija i aby poznać wszystkie dostępne komendy trzeba naprawdę przyłożyć się do nauki.

 

Jednak teraz wszystko wydaje się nieco prostsze za sprawą nowo powstałej strony internetowej ok-google.io stworzonej przez Kristijana Ristovskiego. Od razu uprzedzam, że komendy zamieszczonej na tej witrynie są w wydaniu angielskim, który oferuje zdecydowanie więcej niż jego polskie wydanie. Jednak jeśli jesteście zainteresowani poleceniami dostępnymi w naszym, ojczystym języku to zajrzyjcie do tego wpisu: Klik! Również polecamy w tej kwestii grupę na Google+, która skupia swoją wiedzę na temat Google Now. Mimo wszystko wróćmy do wspomnianej wcześniej strony. Inteligentne podpowiedzi ułatwiają zrozumienie danej komendy, a jest ich naprawdę wiele. Dodatkowo zostały one podzielone na kategorie.

 

Z ciekawostek warto wymienić polecenia z działu „Easter Eggs”. Niestety, ale nie wszystkie poprawnie działają w polskim wydaniu toteż polecamy dodanie do wspieranych języków angielskiego.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.