ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejny smartfon od OnePlus w benchmarku! Nadchodzi potwór?

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Oneplus-3-7279

 
OnePlus 3 był „gwiazdą” portali z najnowszymi technologiami przez ostatni tydzień i z pewnością ta sytuacja nie zmieni się w najbliższym czasie. Nic dziwnego – w końcu mamy do czynienia z naprawdę solidnym urządzeniem za niewielkie pieniądze. Jedną z ważniejszych cech urządzenia, którą nie mogą pochwalić się tegoroczne flagowce, jest 6 GB RAM w jego wnętrzu. Dla przypomnienia, recenzja OnePlus 3 Łukasza znajduje się TUTAJ.
 
Wygląda na to, że OnePlus nie skończy roku z jednym flagowcem. W benchmarku pojawiły się dane nieznanego urządzenia firmy. Możemy z nich wyczytać, że smartfon ten posiada 6,1-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080. W środku, znajduje się procesor Snapdragon 820, 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Aparaty to odpowiednio 16 MPx matryca z tyłu oraz 8 MPx z przodu. Urządzenie działa na Androidzie 6.0. Widać zatem, że specyfikacja właściwie jest taka sama jak u OnePlus 3, pomijając parametry ekranu.
 
Kiedy i czy urządzenie ujrzy światło dzienne? Tego jeszcze nie wiem, ale z pewnością Was o tym poinformujemy. Być może szykuje się potężny konkurent dla Xiaomi Max.
 
źródło: androidheadlines

Sprawdź najnowsze wpisy