LeEco-Le-Max-2-Rose-Gold-6

Podczas dzisiejszej konferencji firma LeEco zaprezentowało zbliżający się model. Pod względem specyfikacji technicznej nie powinniśmy mieć żadnych zastrzeżeń – smartfon wyposażony jest w najnowsze podzespoły. Co więcej, jego cena jest relatywnie niska. Czy szykuje się sprzedażowy hit?

 

LeEco Le Max 2 jest bohaterem dzisiejszego wpisu. Zaprezentowany smartfon nie posiada, jak się spodziewano wcześniej, Snapdragona 821 ani 8 GB RAM. Umieszczono w nim Snapdragona 820 w towarzystwie aż 6 GB RAM. To jednak nie wszystko. Le Max 2 dostępny jest aż w trzech wariantach:

 

  • 4GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej
  • 6 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej
  • 6GB RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej

Urządzenie cechuje się 5,7-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości QHD, 21-megapikselowym aparatem Sony Exmor RS IMX230 oraz 8-megapikselową kamerką selfie. Ceny są oczywiście uzależnione od wersji. Najtańsza z nich została wyceniona na około 315 dolarów, z kolei najdroższa na 421 dolarów. LeEco Le Max 2 pojawiło się jednak w sklepie, gdzie za największą opcję przyjdzie nam zapłacić 499 dolarów.

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.