Kolejny flagowiec ze Snapdragonem 820 i 6 GB RAM wkracza do Europy. Powitajcie ZTE Axon 7

Aplikacje

zte-axon-7-8897-005

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Mówiąc o tegorocznych flagowcach, grzechem byłoby nie wspomnieć o ZTE Axon 7. Ten nietuzinkowy smartfon jest jednym z niewielu, który oferuje specyfikacje ze Snapdragonem 820 i 6 GB RAM na czele. Niestety, wprowadzony w maju smartfon był dostępny do tej pory jedynie na terenie Chin. Na szczęście to dobiega końca, bowiem mamy potwierdzenie, że flagowiec opuszcza ojczyste strony i wędruje prosto do… Europy!

 

ZTE poinformowało, że w pierwszej kolejności Axon 7 trafi na największe europejskie rynki, czyli do Niemiec, Francji, Hiszpanii Włoch oraz Wielkiej Brytanii. Tam będzie on dostępny na wyłączność sieci sklepów Amazon. To co najbardziej powinno interesować nas, to potwierdzenie, że smartfon będzie można nabyć we wszystkich sklepach Media Markt. Zapłacić za niego przyjdzie nam 449,99 euro, czyli ok. 1990zł.

 

Jak to jednak zwykle bywa, cena ZTE Axon 7 w Polsce (jeśli na 100% się u nas pojawi) zostanie zapewne odpowiednio podwyższona, bowiem nie wyobrażamy sobie, żeby za smartfon o takich możliwościach zapłacić aż o 1/3 mniej względem flagowców konkurencji.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x