zte-axon-7-8897-005

 

Mówiąc o tegorocznych flagowcach, grzechem byłoby nie wspomnieć o ZTE Axon 7. Ten nietuzinkowy smartfon jest jednym z niewielu, który oferuje specyfikacje ze Snapdragonem 820 i 6 GB RAM na czele. Niestety, wprowadzony w maju smartfon był dostępny do tej pory jedynie na terenie Chin. Na szczęście to dobiega końca, bowiem mamy potwierdzenie, że flagowiec opuszcza ojczyste strony i wędruje prosto do… Europy!

 

ZTE poinformowało, że w pierwszej kolejności Axon 7 trafi na największe europejskie rynki, czyli do Niemiec, Francji, Hiszpanii Włoch oraz Wielkiej Brytanii. Tam będzie on dostępny na wyłączność sieci sklepów Amazon. To co najbardziej powinno interesować nas, to potwierdzenie, że smartfon będzie można nabyć we wszystkich sklepach Media Markt. Zapłacić za niego przyjdzie nam 449,99 euro, czyli ok. 1990zł.

 

Jak to jednak zwykle bywa, cena ZTE Axon 7 w Polsce (jeśli na 100% się u nas pojawi) zostanie zapewne odpowiednio podwyższona, bowiem nie wyobrażamy sobie, żeby za smartfon o takich możliwościach zapłacić aż o 1/3 mniej względem flagowców konkurencji.

 

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.