google+ plus logo

 

Każde zadanie jakiego podejmuje się Google może skończyć się na dwa sposoby: świetnym sukcesem lub kompletną klapą. Ciężko znaleźć przykład pokazujący, że coś jest „po prostu dobre”. Tak oto nie można zapomnieć o genialnej wyszukiwarce, bez której podobno Internet się rozpadnie czy też oczywiście o samym Androidzie.

 

Jednak Google potrafi także stworzyć wiele rzeczy, które nie odnotowują sukcesów. Wśród nich jest portal społecznościowy, konkurent dla Facebooka, a więc Google+, z którego korzystają tylko naprawdę wielcy fani firmy i ich podejścia do „kręgów”. Mimo wszystko Amerykanie się nie poddają i już dzisiaj świętują 5. urodziny tej witryny. A wszystko zaczęło się następująco:

 

 

Dzisiaj tak naprawdę sporo osób posiada konto na Google+, gdyż niektóre portale czy też aplikacje pozwalają na szybką rejestrację i logowanie, a w końcu każdy użytkownik Androida powinien korzystać z Gmaila.

 

Mimo wszystko jeśli chcemy znaleźć konkretną poradę to prędzej szukałbym jej właśnie na Google+ w odpowiednich grupach, aniżeli na Facebooku. Wciąż w grze pozostaje chociażby Twitter, który również w tej kwestii może się sprawdzić.

 

 

źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.