Google-Maps-for-android-updated

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Bardzo przydatną aktualizacje zyskały w dniu dzisiejszym Mapy Google. Dzięki nowym satelicie Landsat 8, zdjęcia satelitarne w aplikacji będą teraz o wiele ostrzejsze. Musieliśmy trochę na to poczekać, ale jak to mówią, lepiej późno niż wcale.

 

Tym samym żegnamy satelitę Landsat 7, który dostarczał nam zdjęcia satelitarne przez ostatnie lata. Landsat 7 był niestety dość awaryjny, a dostarczane przez niego zdjęcia nie należały do najostrzejszych. Nowy satelita Landsat 8 został wyprowadzony na orbitę w 2013 roku przez USGS i NASA w celu zastąpienia poprzednika.

 

Dzięki temu zdjęcia, które zaoferuje aplikacja, będą o wiele lepszej jakości i dostarczą więcej szczegółów. Możecie zobaczyć poniżej, jak wygląda to w praktyce.

 

Przed:

before

 

Po:

po

 

Zmiany możecie zobaczyć też samodzielnie, bowiem Google już udostępniło nowe zdjęcia satelitarne w swojej aplikacji.

 

Źródło: gsmarena
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.