Wiemy jak prawdopodobnie będzie wyglądał TouchWiz w Galaxy Note 7! Są zmiany!

Aplikacje

TouchWiz 2

 
Samsung ma to do siebie, że sporo użytkowników go pokochało, a może nawet więcej znienawidziło. Smartfony Galaxy S od samego początku przodowały w rankingach sprzedaży telefonów z Androidem i wyznaczały trendy na rynku, za którymi podążały inne firmy. Firma odróżniała się też jeszcze jednym elementem – nakładką na Androida. Słynny już dzisiaj TouchWiz towarzyszy nam od ładnych kilku lat. Od momentu debiutu przeszedł naprawdę długą drogę, zbierając bardzo wiele krytycznych uwag.
 


 
Wraz z nowym flagowcem, oczekuje się, że Koreańczycy wprowadzą pewne zmiany do bardzo charakterystycznej nakładki. Wygląda na to, że mamy dla Was wideo prezentujące nową wersję TouchWiza, która pojawi się wraz z premierą Galaxy Note 7 w sierpniu. Co się zmieniło? Przykładowo, w belce powiadomień znajdziemy więcej miejsca na nasze informacje. Ponadto, paleta kolorów jest bardziej jasna niż dotychczas. Zobaczymy dużo bieli, ale także żółci, zieleni czy odcieni niebieskiego.
 
Zresztą zobaczcie sami na zamieszczonym filmie co nowego się pojawia. Zmiany nie są rewolucyjne, a raczej tylko kosmetyczne, jednak mile widziane.
 
źródło: androidheadlines

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x