umi-london-1

Jak często upada Wam smartfon? Z pewnością nie robicie tego specjalnie, a jeśli już tak się stanie to szybko sprawdzacie czy jest w jednym kawałku. By uchronić się przed przykrymi konsekwencjami, możecie decydować się na chowanie urządzenia w etui. A co jeśli producent obieca Wam świetną wytrzymałość i nie zabierze oszczędności życia? Wtedy robi się ciekawie.

 

UMi London to, jak się słusznie domyślacie, smartfon pochodzący z nich. Dlaczego warto o nim mówić to fakt obecności technologii DG Twin-Shiled, podwójnego szkła hartowanego oraz 3M Pressure Absorption, czyli dodatkowej warstwy chroniącej nasz wyświetlacz. Producent podaje, że smartfon przetrwa upadek nawet z 6 metrów. To naprawdę sporo, wystarczyłoby jednak gdyby wytrzymywał zderzenia z ziemią z około 1,5-2 metrów

 

 

Sam wygląd smartfona również jest warty uwagi. Zamknięty on został w metalowej ramce ze szklanym tyłem, a zaokrąglone kształty dodają uroku i komfortu z użytkowania. Niestety specyfikacja techniczna jest już mniej zachwycająca. To telefon czysto budżetowy. UMi London posiada 5-calowy ekran IPS od Sharp o rozdzielczości HD, czterordzeniowy procesor MT6580, 1 GB RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej oraz 8-megapikselowy aparat Sony IMX149. Na pokładzie znajduje się jednak najnowszy Android 6.0 Marshmallow.

 

Cena – 70 dolarów. 

 

źrodło: Gizchina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.