oneplus2-slider-e1438888972888-1024x446

 

Kończąc powoli testy OnePlus 3 postanowiłem przejrzeć wszelkie materiały promocyjne, „poradniki dla recenzentów” i przypadkowo w lawinie maili natknąłem się na wiadomości z premiery zeszłorocznego smartfonu od Chińczyków. Tym samym zauważyłem, że firma miesza się w zeznaniach.

 

Do rzeczy. OnePlus od początku swojego istnienia chętnie korzystał z pojęcia zabójcy czy też pogromcy flagowców. W przypadku pierwszego smartfonu wiele osób się z nim zgadzało, ale już drugi, flagowy model niejako się zbłaźnił. Tym samym, w tym roku już nie usłyszeliśmy podobnego stwierdzenia i to we wszelkich recenzjach możemy przeczytać, że akurat tym razem firma mogła użyć tego zwrotu. Jednak przypomnijmy sobie dokładne określenie OnePlus 2: „Zabójca flagowców 2016”. Tak, Chińczycy w tym momencie uważają, że ich starszy model jest lepszy od obecnego, gdyż nie stwierdzili, że „1+3” jest „Zabójcą flagowców 2017”.

 

Oczywiście wielu z Was zapewne uważa, że się czepiam, bo tak w istocie jest. Marketing średnio na mnie wpływa, gdyż wolę sprawdzić jak dane urządzenie działa w rzeczywistości, ale warto zwracać uwagę na takie „ciekawostki”. W końcu i Samsungowi to się zdarza.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.