Za miesiąc zobaczymy nowe smartfony BlackBerry, czy będą lepsze niż model Priv?

Newsy

BlackBerry Hamburg Rome

 
BlackBerry to firma, która nie zważając na postęp technologiczny i zmieniające się trendy w urządzeniach mobilnych, szła w zaparte drogą konserwatywną. Dopiero fatalne wyniki finansowe i ryzyko bankructwa skierowały spółkę na właściwe tory. Pierwszą tego oznaką jest smartfon BlackBerry Priv z Androidem. Firma zapowiedziała także, iż wyda kolejne urządzenia z zielonym robotem na pokładzie i wygląda na to, że dotrzyma obietnicy.
 
Jednak odpowiadając na pytanie zawarte w temacie, pod względem specyfikacji najprawdopodobniej nie będą one biły ostatniego flagowca firmy. BlackBerry Rome i Hamburg to modele, które okażą się być średniakami. Może jednak lepiej, że firma „uderzy” w ten segment rynku skoro model Priv nie sprzedawał się zbyt dobrze ze względu na wygórowaną cenę.
 
Tak czy owak, CEO producenta wyjawił informację, że już w lipcu poznamy wspomniane dwa nowe urządzenia firmy. Żaden z nich nie będzie „high end phone”, cytując słowa prezesa. Z poprzednich informacji wiemy, że być może w którymś z modeli pojawi się fizyczna klawiatura. Zatem BlackBerry nie zamierza zrezygnować ze swoich wiernych fanów, którzy doceniają taką dogodność. Miejmy jednak nadzieję, że telefony te kupimy za znacznie mniejszą cenę, niż model Priv.
 
źródło: gsmarena

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x