BlackBerry Hamburg Rome

 
BlackBerry to firma, która nie zważając na postęp technologiczny i zmieniające się trendy w urządzeniach mobilnych, szła w zaparte drogą konserwatywną. Dopiero fatalne wyniki finansowe i ryzyko bankructwa skierowały spółkę na właściwe tory. Pierwszą tego oznaką jest smartfon BlackBerry Priv z Androidem. Firma zapowiedziała także, iż wyda kolejne urządzenia z zielonym robotem na pokładzie i wygląda na to, że dotrzyma obietnicy.
 
Jednak odpowiadając na pytanie zawarte w temacie, pod względem specyfikacji najprawdopodobniej nie będą one biły ostatniego flagowca firmy. BlackBerry Rome i Hamburg to modele, które okażą się być średniakami. Może jednak lepiej, że firma „uderzy” w ten segment rynku skoro model Priv nie sprzedawał się zbyt dobrze ze względu na wygórowaną cenę.
 
Tak czy owak, CEO producenta wyjawił informację, że już w lipcu poznamy wspomniane dwa nowe urządzenia firmy. Żaden z nich nie będzie „high end phone”, cytując słowa prezesa. Z poprzednich informacji wiemy, że być może w którymś z modeli pojawi się fizyczna klawiatura. Zatem BlackBerry nie zamierza zrezygnować ze swoich wiernych fanów, którzy doceniają taką dogodność. Miejmy jednak nadzieję, że telefony te kupimy za znacznie mniejszą cenę, niż model Priv.
 
źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.