Po co martwić się Euro 2016 jak Samsung szykuje kolejną odmianę Galaxy S7 – tym razem na Letnie Igrzyska Olimpijskie

Newsy

Letnie Igrzyska Olimpijskie rio de janeiro samsung

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Obecnie trwa szał na Euro 2016 i raczej wszyscy zdają sobie sprawę z historycznego wyjścia polskiego zespołu z grupy. Jednak szał na piłkę nożną w końcu się skończy, wszyscy wrócą do swoich domów, a już w sierpniu wystartuje kolejna wielka sportowa impreza, która zwie się Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi.

 

Samsung już nie pierwszy raz chce dołożyć swoją cegiełkę do tego wydarzenia. Oczywiście nie może się obyć także bez promocji i z tej okazji pojawi się odpowiednia odmiana flagowego modelu Galaxy S7. Czym się będzie różnić? Jak będzie wyglądać? Odpowiedź na to drugie pytanie przedstawił sam Evan Blass:

 

samsung galaxy s7 olympic edition igrzyska olimpijske letnie

 

Z kolei inne różnice najprawdopodobniej sprowadzą się jedynie do dodania odpowiedniej aplikacji, która pozwoli śledzić na bieżąco wszelkie wyniki poszczególnych konkurencji, które odbywać się będą w Rio de Janeiro.

 

Wcześniej Samsung w podobny sposób wyróżnił chociażby Galaxy S3, pierwszego Note’a i jego trzecią generację. Tym samym akcja marketingowa trwa w najlepsze i Galaxy S7 nie ma zamiaru zniknąć ze sceny jeszcze przez długi czas.

 

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x