Letnie Igrzyska Olimpijskie rio de janeiro samsung

 

Obecnie trwa szał na Euro 2016 i raczej wszyscy zdają sobie sprawę z historycznego wyjścia polskiego zespołu z grupy. Jednak szał na piłkę nożną w końcu się skończy, wszyscy wrócą do swoich domów, a już w sierpniu wystartuje kolejna wielka sportowa impreza, która zwie się Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi.

 

Samsung już nie pierwszy raz chce dołożyć swoją cegiełkę do tego wydarzenia. Oczywiście nie może się obyć także bez promocji i z tej okazji pojawi się odpowiednia odmiana flagowego modelu Galaxy S7. Czym się będzie różnić? Jak będzie wyglądać? Odpowiedź na to drugie pytanie przedstawił sam Evan Blass:

 

samsung galaxy s7 olympic edition igrzyska olimpijske letnie

 

Z kolei inne różnice najprawdopodobniej sprowadzą się jedynie do dodania odpowiedniej aplikacji, która pozwoli śledzić na bieżąco wszelkie wyniki poszczególnych konkurencji, które odbywać się będą w Rio de Janeiro.

 

Wcześniej Samsung w podobny sposób wyróżnił chociażby Galaxy S3, pierwszego Note’a i jego trzecią generację. Tym samym akcja marketingowa trwa w najlepsze i Galaxy S7 nie ma zamiaru zniknąć ze sceny jeszcze przez długi czas.

 

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.