Samsung nie ma pomysłu na Galaxy S8? Pojawi się w nim wyświetlacz 4K, którego nie chcę…

Newsy

Galaxy-s8-screen-Grab

 
W dobie smartfonów, w których już chyba nic nas właściwie nie zaskakuje, producenci mimo wszystko starają się wyróżnić pośród bardzo ostrej konkurencji. Nie zrobią tego instalując w urządzeniach najnowszych podzespołów, które znajdziemy we wszystkich flagowcach. Sposobem na oryginalność może być design. Ten jednak zmienił się u Samsunga przy okazji modelu Galaxy S6. Czym zatem zaskoczy nas producent w wersji S8?
 
Według najnowszych przecieków mają to być….podzespoły. Wśród nich może się znaleźć podwójny sensor aparatu, który staje się powoli standardem we flagowcach, więc i Koreańczycy nie mogą zostać w tyle. Ponadto wraz z coraz bardziej popularnymi goglami VR, oczekuje się, że producent wprowadzi rozdzielczość 4K (2160 x 3840) w modelu Galaxy S8. Niestety można mieć obawy, że taki wyświetlacz będzie pożerał baterię w tempie zastraszająco szybkim.
 
Dodatkowo w smartfonie ma pojawić się najnowszy procesor Snapdragon 830, pojemna bateria oraz skaner tęczówki oka. Czy to wystarczające „killer features”, aby telefon okazał się równie udany co model S7? Najbardziej martwi mnie rozdzielczość, a co za tym idzie jej wpływ na czas pracy działania smartfona. Jeżeli będzie on krótszy niż w „es siódemce” to w 2017 roku podziękuję Samsungowi.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x