samsung galaxy note 7 edge podwojny aparat

Samsung Galaxy Note 7 ma być kolejnym flagowcem na rok 2016. Podążając za plotkami wiemy, że smartfon będzie świetnie wyposażony i wszyscy będziemy pod wrażeniem jego wydajności. Co jednak nie zostało do końca wyjaśnione to kwestia wyświetlacza i tego, czy producent zdecyduje się na analogiczną sytuację jak z modelem S7. Co mówią najnowsze informacje?

 

Na stronie należącej do Samsunga zauważono symbol nadchodzącego modelu. SM-N930F zdaje się być odniesieniem do Samsunga Galaxy Note 7 z płaskim ekranem tzw. flat. Byłoby to konsekwencją numeracji wcześniejszych modeli – Note 5 (SM-N920) czy też Note 4 (SM-N910). Z kolei wersja z zaokrąglonym wyświetlaczem swego czasu otrzymała numer kodowy SM-N935 – analogicznie do Samsunga Galaxy S7 jako SM-G935.

 

Samsung-Note-7-Standard

 

Coraz więcej informacji mówi jednak o tym, że producent może zdecydować się na wydanie obu wariantów. Wcześniej pojawiały się wieści jakoby tylko jedna z nich miała przejść fazę testową i finalnie trafić na półki sklepowe. Moim zdaniem wypuszczenie standardowej wersji, jak i tej z zaokrąglonym wyświetlaczem jest pójściem użytkownikom na rękę – każdemu według potrzeb. Dyskusyjne stanie się jednakże podejście do cen. Wszak już teraz model S7 edge wyceniony został na 3600 złotych. Strach pomyśleć, co będzie z Note 7 edge.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.