MotoMods dla fanów fotografii nadchodzi, a Moto Z będzie trzeba nosić z plecakiem

Łukasz Pająk Newsy 2016-06-18

motorola moto z lenovo motomods

 

Pamiętacie powyższą grafikę? Została ujawniona na długo przed premierą Moto Z i wszelkich MotoMods. Zdradziła nam ona jak będą wyglądać moduły dla smartfonu, który według Was jest największym zaskoczeniem tego roku. Jednak jeśli orientujecie się w temacie to na pewno zauważyliście, że jedyna widoczna w pełni nakładka nie została jeszcze ujawniona.

 

Jednak jeśli dobrze pamiętacie to Evan Blass zdradził nam, że Moto Z będzie posiadało aparat z 10x zoomem optycznym. Okazuje się, że producentem tego modułu będzie firma Hasselblad, która szykuje się do swojej konferencji. Slogan mówiący, że ujrzymy gracza zmieniającego oblicze fotografii może wskazywać, że nie tylko Leica chce zaistnieć na mobilnym rynku.

 

Konferencja odbędzie się za 3 dni i będziecie mogli śledzić ją na YouTubie:

 

 

Tak naprawdę niewiele wiemy na temat tego modułu. Jednak pojawienie się lampy ksenonowej, optycznego zoomu czy też „większej” optyki daje szanse na rewolucyjne zdjęcia wykonane smartfonem. Oczywiście moduł zapewne do najtańszych należeć nie będzie.

 

Jeśli zdecydujecie się wykupić wszystkie ciekawe dodatki dla Moto Z to tytułowy plecak będzie niezbędny, aby wszystkie moduły zawsze mieć za sobą. Czy to źle? Teoretycznie tak, ale z drugiej strony mamy G5 i jego dwa dodatki…

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x