MotoMods dla fanów fotografii nadchodzi, a Moto Z będzie trzeba nosić z plecakiem

Łukasz Pająk Newsy 2016-06-18

motorola moto z lenovo motomods

Pamiętacie powyższą grafikę? Została ujawniona na długo przed premierą Moto Z i wszelkich MotoMods. Zdradziła nam ona jak będą wyglądać moduły dla smartfonu, który według Was jest największym zaskoczeniem tego roku. Jednak jeśli orientujecie się w temacie to na pewno zauważyliście, że jedyna widoczna w pełni nakładka nie została jeszcze ujawniona.

Jednak jeśli dobrze pamiętacie to Evan Blass zdradził nam, że Moto Z będzie posiadało aparat z 10x zoomem optycznym. Okazuje się, że producentem tego modułu będzie firma Hasselblad, która szykuje się do swojej konferencji. Slogan mówiący, że ujrzymy gracza zmieniającego oblicze fotografii może wskazywać, że nie tylko Leica chce zaistnieć na mobilnym rynku.

Konferencja odbędzie się za 3 dni i będziecie mogli śledzić ją na YouTubie:

YouTube Preview Image

Tak naprawdę niewiele wiemy na temat tego modułu. Jednak pojawienie się lampy ksenonowej, optycznego zoomu czy też „większej” optyki daje szanse na rewolucyjne zdjęcia wykonane smartfonem. Oczywiście moduł zapewne do najtańszych należeć nie będzie.

Jeśli zdecydujecie się wykupić wszystkie ciekawe dodatki dla Moto Z to tytułowy plecak będzie niezbędny, aby wszystkie moduły zawsze mieć za sobą. Czy to źle? Teoretycznie tak, ale z drugiej strony mamy G5 i jego dwa dodatki…

źródło: Phone Arena • kamilek2424

  Jaki jest sens noszenia wszystkich modułów ze sobą? Może jak ktoś jedzie w podróż, ale wtedy ma w co je zapakować i i tak zajmie to mniej miejsca, niż oddzielny powerbank, głośnik przenośny i aparat.

  • LinekPark

   Najmniej to potrzeba, gdy smartfon już to ma.

   • kamilek2424

    Moduły to tylko opcja. Moto Z sam w sobie ma wszystko to, co inne flagowce z tego roku.

    • LinekPark

     Po za Jackiem, dobrą baterią, a z poprzednika zajumano mu głośniki stereo. To sam w sobie średni flagowiec. Ja bym nie kupił.

     • siamer

      A mnie denerwuje tylko ten kwadratowy czytnik lini papilarnych z przodu… Szpeci przod moim zdaniem… Tez go sobie odpuszcze…

     • kamilek2424

      Chodziło mi o Force (to zwykła Moto Z ma małą baterię). Oprócz Sony żaden tegoroczny flagowiec nie ma głośników stereo, a co do jacka, to wystarczy przecież prosta przejściówka z USB (szybko się zapewne pojawi taka, która umożliwia też jednoczesne ładowanie). Zdaję sobie sprawę, że patrząc przez pryzmat oczekiwań, Moto Z (Force) może nie każdemu pasować, ale dla mnie to jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) flagowców tego roku i ogromny krok naprzód.

     • LinekPark

      Przejściówki… nie idźmy w tył udając, że to fajne, bo nowe. Dla mnie sam fakt, że jest jakakolwiek potrzebna skreśla fona dla mnie. Ułomność nigdy nie będzie zaletą.

     • kamilek2424

      Ja nie używam smartfona do słuchania muzyki, toteż braku jacka nawet bym nie odczuł. Jeśli to takie uciążliwe, to można przecież podpiąć na stałe przejściówkę do wtyku słuchawek. Jej obecność nie będzie wtedy praktycznie zauważalna, tylko wydłuży przewód nieznacznie.

    • mickey93

     raczej model force

     • kamilek2424

      Tak, miałem na myśli Force. Zwykła Moto Z ma zbyt małą baterię.

 • mickey93

  moduły nie służą do tego aby mieć je wszystkie zawsze i wszędzie

  • LinekPark

   Teraz na serio przyda się plecak.x