motorola lenovo moto z oficjalnie specyfikacja cena dane techniczne2

 

Przed konferencją Lenovo wiele mówiło się o tym, że ujrzymy dwa smartfony z serii Moto Z. Tak też było w rzeczywistości, ale wcześniej sądzono, że zamiast dopisku „Force” pojawi się „Play”. Tak jednak się nie stało, co oczywiście nie oznacza, że taki telefon nie ujrzy światła dziennego i wiele wskazuje na to, że Chińczycy szykują się do jego prezentacji.

 

Czym miałaby charakteryzować się Moto Z Play? Przede wszystkim niższą ceną od swoich pierwowzorów. Ta siłą rzeczy musi odbić się na specyfikacji i tę zdradza tytułowy Geekbench, razem z jego wydajnością:

 

geekbench motorola lenovo moto z play

 

Układ Snapdragon 625, 3 GB RAM i Android 6.0.1 Marshmallow. Tyle dowiedzieliśmy się z powyższego zrzutu ekranu. Jednak możemy spodziewać się, że ten smartfon będzie również posiadał 5,5-calowy wyświetlacz FullHD czy też aparaty 16 i 5 MPx, a więc specyfikację oryginalnego Moto Z. Zagadką może być akumulator, gdyż plotki mówią, że odmiana Play ma w 5,9-milimetrowej obudowie zmieści ogniwo o pojemności 3600 mAh.

 

Już Moto X Play pokazała, także w Polsce, że jest bardzo atrakcyjnym smartfonem. Modułowa Moto Z Play również ma szansę to zrobić, ale póki co wciąż czekamy na premierę tego urządzenia.

 

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.