Xiaomi sprzedało 110 mln smartfonów z serii Redmi – to przeciętna ilość po przeliczeniu…

Newsy

xiaomi-redmi-note-3-india-launch

 
Xiaomi obok Huawei jest największym producentem smartfonów w Chinach biorąc pod uwagę udział w rynku. Szczególnie w ostatnich latach, aktywność spółki nasiliła się. W tym roku zadebiutował flagowy Mi 5, a w tamtym średniak Redmi Note 3. Właśnie tą ostatnią wymienioną serią pochwalił się szef firmy.
 
Należy ona do najpopularniejszej linii telefonów spółki. Każdy nowy smartfon Redmi rozchodzi się w tempie ekspresowym. Lei Jun, CEO Xiaomi powiedział, że firma sprzedała 110 mln urządzeń Redmi od lipca 2013 roku, czyli w ciągu 3 lat. Za sukcesem takiego osiągnięcia, stoi przede wszystkim dobra relacja jakości do ceny. Trzeba przyznać, że wynik ten jest niezły, ale czy rekordowy? Zdecydowanie nie, ponieważ rezultat ten dotyczy dziewięciu urządzeń (bez opcji „Pro”) i aż 36 miesięcy. Zatem na jedno urządzenie w ciągu roku, przypada ledwie 4 mln sprzedanych sztuk.
 
Jak wiadomo – duże liczby dobrze wyglądają z punktu widzenia marketingu. Lepiej wspomnieć, iż sprzedaż wyniosła 110 mln sztuk w ciągu 3 lat, niż 4 mln egzemplarzy jednego telefonu w ciągu roku.
 
źródło: androidheadlines

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x