Xiaomi sprzedało 110 mln smartfonów z serii Redmi – to przeciętna ilość po przeliczeniu…

Newsy

xiaomi-redmi-note-3-india-launch

 
Xiaomi obok Huawei jest największym producentem smartfonów w Chinach biorąc pod uwagę udział w rynku. Szczególnie w ostatnich latach, aktywność spółki nasiliła się. W tym roku zadebiutował flagowy Mi 5, a w tamtym średniak Redmi Note 3. Właśnie tą ostatnią wymienioną serią pochwalił się szef firmy.
 
Należy ona do najpopularniejszej linii telefonów spółki. Każdy nowy smartfon Redmi rozchodzi się w tempie ekspresowym. Lei Jun, CEO Xiaomi powiedział, że firma sprzedała 110 mln urządzeń Redmi od lipca 2013 roku, czyli w ciągu 3 lat. Za sukcesem takiego osiągnięcia, stoi przede wszystkim dobra relacja jakości do ceny. Trzeba przyznać, że wynik ten jest niezły, ale czy rekordowy? Zdecydowanie nie, ponieważ rezultat ten dotyczy dziewięciu urządzeń (bez opcji „Pro”) i aż 36 miesięcy. Zatem na jedno urządzenie w ciągu roku, przypada ledwie 4 mln sprzedanych sztuk.
 
Jak wiadomo – duże liczby dobrze wyglądają z punktu widzenia marketingu. Lepiej wspomnieć, iż sprzedaż wyniosła 110 mln sztuk w ciągu 3 lat, niż 4 mln egzemplarzy jednego telefonu w ciągu roku.
 
źródło: androidheadlines

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x