ADW Launcher w wersji 2.0 wnosi wiele wspaniałych zmian!

1 minuta czytania
Komentarze
adw launcher

 
Producenci smartfonów niejednokrotnie modyfikują system Android według swojego uznania. Owe nakładki mają rzesze zwolenników i przeciwników wśród fanów Androida. Całe szczęście, że gdy nie jesteśmy zadowoleni np. z TouchWiza, możemy go zmienić na inną (ładniejszą, szybszą) platformę, dostępną w Google Play. Tego typu programy nazywane są launcherami. Do najpopularniejszych należy z pewnością Nova Launcher oraz wspomniany w tytule ADW Lanucher.
 
Pięć lat temu deweloperzy wspomnianej aplikacji zaczęli pracować nad jej wersją 2.0, która nawet dotarła do fazy alfa, ale nigdy nie została skończona. Teraz w końcu prace został wznowione i „numer 2.0” stał się rzeczywistością! Póki co, mam na myśli betę tego programu, jednak zmian jest naprawdę dużo. We wpisie możecie zobaczyć wideo, które uwidoczni Wam co nowego pojawi się w aplikacji.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Tyk5cUZwqWM[/youtube]
 
ADW Launcher 2.0 to przede wszystkim ogrom funkcji związanych z konfiguracją i dostosowaniem nakładki do własnych potrzeb. Przykładowo znajdziemy tu opcje zmian ikon, siatki aplikacji, skórek, folderów, ustawień ekranu głównego itd. Jeżeli chcecie pobrać betę, kliknijcie TUTAJ. Możecie tym samym cieszyć się najnowszymi zmianami i pomóc deweloperom doprowadzić aktualizację do perfekcji.
 
źródło: androidpolice

Motyw