Note-6-Edge-Header

 
Seria Galaxy Note ma rzesze fanów na całym świecie i zapoczątkowała modę na tzw. phablety. Nie wiadomo jednak do końca dlaczego, firma wprowadziła ostatni model tylko na poszczególne rynki, z wyłączeniem Europy. Według władz spółki, powodem takiego stanu rzeczy było rzekome niedostosowanie urządzenia do potrzeb klientów w Europie, co brzmiało jako marketingowy bełkot. Jednak teraz klienci mieszkający na Starym Kontynencie dostaną flagowiec i to być może nawet w sierpniu. Galaxy Note 7 zostanie oficjalnie zaprezentowany 02.08.2016.
 
Najwyraźniej Koreańczycy są pewni sukcesu urządzenia. Telefon wejdzie do masowej produkcji już w lipcu, tak aby był gotowy wylądować na półkach sklepowych w sierpniu. Co więcej, szacuje się, że spółka zamierza dostarczyć po 2,5 mln urządzeń w ósmym i dziewiątym miesiącu roku, co daje niezłą ilość 5 mln sztuk. Czyżby producent był aż tak pewny sukcesu phabletu?
 
Wydaje mi się, że z uwagi na dobry termin premiery (brak konkurencyjnych debiutów rynkowych), Samsung ma szansę faktycznie zawojować rynek z nowym Note’m.
 
źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.